KONST / Litografier / Färglitografi med glitter 15554186
*
nr 1555 4186
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi med glitter, Signerad, färglitografi, Flicka med fiol, 59x38 cm, yttermått inklusive ram: 67x47 cm
Kondition: saknar glas,
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 augusti 2023
kl 20:18:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/8 23:53:52
1
300 kr
13/8 14:04:43
2
350 kr
13/8 18:42:49
3
400 kr
13/8 20:40:51
2
450 kr
14/8 17:29:32
4
500 kr
14/8 17:51:53
2
600 kr
14/8 20:09:07
5
700 kr
14/8 20:09:44
5
800 kr
14/8 20:11:56
1
800 kr
14/8 20:11:56
5
800 kr (Budbetjänt)
14/8 20:13:27
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: angelica wiik flicka med fiol färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:05
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50
*
Angelica Wiik
Kondition: saknar glas,
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Läs om budbetjänten
nr 1555 4186
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi med glitter, Signerad, färglitografi, Flicka med fiol, 59x38 cm, yttermått inklusive ram: 67x47 cm
Kondition: saknar glas,
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 augusti 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/8 23:53:52 | 1 | 300 kr |
13/8 14:04:43 | 2 | 350 kr |
13/8 18:42:49 | 3 | 400 kr |
13/8 20:40:51 | 2 | 450 kr |
14/8 17:29:32 | 4 | 500 kr |
14/8 17:51:53 | 2 | 600 kr |
14/8 20:09:07 | 5 | 700 kr |
14/8 20:09:44 | 5 | 800 kr |
14/8 20:11:56 | 1 | 800 kr |
14/8 20:11:56 | 5 | 800 kr (Budbetjänt) |
14/8 20:13:27 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: angelica wiik flicka med fiol färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:05 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50